vivus.lt

Palūkanų Norma

mogo.lt Skelbimas provident.lt Kreditai credit24.lt
PDF Print E-mail

Valiutų Kursai. Valiutos Kursas Bankuose

Valiutų kursai nuolat kinta ir tai daugelis investuotojų paverčia savo pragyvenimo šaltiniu. Valiutų kursų svyravimus galima pelningai išnaudoti. Paprastai prekyba valiutomis vadinama FOREX TRADING. Prekyba valiutomis pragyvenimui, tai yra daugelio investuotojų svajonė. Tačiau tik nedaugelis jų sugeba nenudegti ir užsidirbti tikro pelno iš valiutų kursų.

Atlikti tyrimai rodo, kad net 80 procentų valiutų kursų svyravimus savo naudai išnaudoti bandantys investuotojai patiria skaudžius finansinius nuostolius. Didžioji dalis investuotojų atėjusių į valiutų kursų rinką, per kelis mėnesius sudegina savo pinigus.


Prekyba valiutomis


Prekyba valiutomis tam, kad pragyventum – nėra neįmanomas dalykas. Pasaulyje yra begalė investuotojų, kurie sugeba pragyventi iš prekybos valiutomis. Tačiau tai nėra paprastas kelias užsidirbti pinigų. Patyrę prekiautojai pripažįsta, kad turi praeiti mažiausiai  aštuoni ar devyni mėnesiai, kol tu supranti prekybos valiutomis sistemą ir atrandi galimybių nebedaryti klaidų.

Pagrindinė klaida, kurią daro nepatyrę investuotojai, tai mintis, kad sėkmingai prekybai tereikia nuspausti kompiuterio klavišą ir tu jau uždirbi pinigus. Tai nėra tiesa. Kai kurie

prekiautojai valiutomis, net nestebi valiutų kursų kitimo, jie tiesiog naudoja tam tikrus robotus, programas, kurios turėtų atnešti lengvus pinigus. Būkime realistais.  Jei robotai galėtų atnešti mums lengvus pinigus, tai turbūt galėtume uždirbti tūkstančius pinigų kiekvieną mėnesį. Tik nuoseklus mokymasis ir sunkus darbas gali nuvesti Jus į prekybą valiutomis sėkmę. Jeigu nori uždirbti iš valiutų kursų kitimo pragyvenimui turi būti pasiruošęs mokytis iš savo klaidų. Daugelis prekiautojų pralaimi tik dėl to, kad jie galvoja jog yra geri investuotojai. Jums reikia suprasti, kada valiutų kursai kils, o kada jiems atsirado tikimybė kristi žemyn.

Investuotojo patirtis

Geriausia patirtis ateina stebint kitų investuotojų klaidas, tačiau nereikia sureikšminti ir savųjų. Nepamirškime, kad žinojimas ir supratimas ateina su laiku. Kai kurie pradedantieji investuotojai teigia, specialūs kursai paskaitos, literatūros nagrinėjimas, gali nutiesti kelią į sėkmingo investuotojo viršūnę. Nusprendę prekiauti valiutomis turite pabandyti daryti tai demo versijoje. Yra daug demo investavimo programų, kurios siūlo pabandyti investuoti virtualius pinigus, virtualią valiutą.

 
 
Visa svetaineje pateikta informacija yra PalukanuNorma.lt nuosavybe. Kopijuoti ir platinti informacija be rastisko sutikimo yra draudziama.
nemokamas lankomumo skaitliukas